HOŞGELDİN ZİYARETÇİ, LÜTFEN ÜYE OL YADA GİRİŞ YAP

TAKİP EDİN:

Mağaza

Akgül Elektronik olarak siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için Bestsafe Güvenlik Alarm Sistemleri hazır kurulu paket lerimizi sunuyoruz. Neden Güvenlik Alarm Sistemleri hazır kurulu paket çünkü kolay ve hızlı kurulum ayrıca en ekonomik fiyatlar ve sınırsız teknik destek ile ürünümüz ön plana çıkmaktadır. Geniş dedektör yelpazesi kablosuz pır dedektör kablosuz kapı pencere manyetiği kablosuz duman dedektörü kablosuz gaz dedektörü kablosuz su baskını dedektörü kablosuz darbe sensörü ve kablosuz alarm ürün çeşidi ile hem hırsız alarm hem yangın alarm hem gaz alarm olarak kullanılabilmekte olan kablosuz güvenlik alarm setlerimiz 3 değişik model ile satışa sunulmuştur.

Kablosuz alarm seti hırsız alarm seti paket halinde satılmakta olup paket içeriklerinde kablosuz alarm ana ünitesi uzaktan kumanda kablosuz hareket algılayıcı pır dedektör ve kablosuz kapı pencere manyetiği bulunmaktadır. Tüm setlerimizde dahili batarya olup elektrik kesintilerinde çalışabilmektedirler. Kablosuz güvenlik alarm Setleri 3 değişik modelle satıştadır. ilk modelimiz Bestsafe HS-12 Kablosuz alarm seti olup alarm anında size ulaşmak için sabit telefon hattını kullanmaktadır. Eğer kablosuz alarm sistemini kuracağınız yerde sabit telefon hattınız yoksa size Bestsafe Kablosuz GSM alarm seti HS-23 modelimizi öneririz. Bu model GSM li olup sim kart ile çalışmaktadır. Kablosuz GSM alarm setine takacağınız bir sim kart üzerinden alarm anında sizi arayacaktır. Diğer kablosuz alarm modelimiz ise wifi alarmdır. Kablosuz wi-fi alarm için ihtiyacınız olan tek şey kablosuz bir internet ağınızın olması.

Belirttiğimiz 3 güvenlik alarm sisteminin ortak özelliği piyasadaki diğer güvenlik alarm sistemlerine göre bizim Güvenlik Alarm Sistemleri hazır kurulu paket halinde olup son kullanıcılar bile 15 dakikada kurulumunu yapıp kullanabilmektedirler. Ayrıca Bestsafe Güvenlik Alarm Sistemleri hazır kurulu paketleri piyasadaki diğer alarm setlerine göre daha ekonomiktir. Bestsafe Güvenlik Alarm Sistemleri kablosuz olup ev ve iş yerlerinde hiç bir tadilata gerek kalmadan çok kısa sürede kurulabilmektedir.

Showing 1–16 of 19 results

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek